Hakkımızda

Türkiye ve dünyada gerçekleşen başta ekonomik ve siyasi olmak üzere birçok alandaki demir – çelik endüstrisini etkileyen gelişmeleri yakından takip etmenin ve doğru bilgiler edinmenin önemi ön plana çıkmaktadır.

Bu bilinç ve farkındalık ile yola çıkan Payas Demir Fiyatları, demir – çelik sektöründeki gelişmelerin takip edilebileceği, en güncel ve en doğru bilgilerin edinilebileceği, güncel demir fiyatlarının, güncel hurda fiyatlarının, güncel kütük fiyatlarının takip edilebileceği, demir-çelik sektörünü ilgilendiren haber ve verilerin yayınlanacağı bir platform olarak hem sektördeki firmalara hem de sektör dışında olan bütün herkese açık olarak hizmet vermektedir.

Kullanıcılar için

Her gün biraz daha gelişme kaydeden teknolojinin, bütün sektörlerde kendini giderek hissettirmesi ile birlikte, zaman kavramı da daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Yapılacak her çalışmanın veya gerçekleştirilmesi planlanan her projenin öncesinde yapılması gereken piyasa araştırması ve fizibilite çalışmaları gerçekten uzun vakitler alabilmek ile beraber, yapılması çok zaruri bir işlemdir. Bu noktada, araştırmalar sonucunda elde edilen bilgilerin doğru olması kadar hızlı ve güvenilir bir kaynaktan elde edilmiş olması da projenin başarısını etkileyen bir diğer husustur. Bu bağlamda Payas Demir Fiyatlarıdemir – çelik sektöründe bir çalışma yürütmeyi planlayan firmalar veya kişiler için başta demir ve hurda fiyatları olmak üzere piyasa ile ilgili en hızlı, güncel ve doğru bilgileri bir araya getirerek, piyasa araştırması ve fizibilite çalışmaları için ayrılması planlanan süreyi minimuma indirmektedir. Sektördeki birçok firmanın entegre olduğu payasdemirfiyatlari.com platformunda, istenilen firmalara ulaşabilmek, onlarla iletişim kurabilmek, ticari faaliyetler konusunda iş birlikleri oluşturabilmek ve malzeme alışverişi yapabilmek çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Demir ve hurda gibi malzemelerle ilgili tedarik ihtiyacı olan firmaların bilhassa en çok ziyaret etmesi gereken bu web sitesi, başta güncel fiyatlarla ilgili bilgi edinebilmenin yanında projelerle ilgili süreç planlamalarının optimize edilmesine yardımcı olmaktadır.

Firmalar İçin

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişme gösteren firmalar, kendilerini içinde bulunduğu sektöre iyi bir şekilde tanıtamazsa, yaptığı çalışmaların önemi her geçen biraz daha azalma eğilimi gösterecektir. Bunun farkında olan bu platformun bir diğer amacı da sektörde faaliyet gösteren firmaların kendilerini daha iyi ifade edebilmelerine imkan tanımaktır. Demir – çelik endüstrisinde, imalat, ithalat, ihracat, yarı mamül, danışmanlık vb. gibi birçok çalışma alanı olan firma bulunmaktadır. Bu firmalar, yaptığı işleri başta sektördeki firmalar olmak üzere, ticari faaliyet gösteren birçok kurum ve kuruluşa payasdemirfiyatları.com web sitesi aracılığıyla hızlı ve doğru bir şekilde aktarabilmektedir. Böylelikle, yeni ticari ilişkiler, iş birlikleri, anlaşmalar gibi çalışmalar ile hem kısa vadede hem de uzun vadede sektörün daha dinamik kalmasına, ekonomik anlamda daha hacimli olmasına ve daha fazla katma değer üretmesi gibi hedefler doğrultusunda poizitif ilerlemeler kaydedilebilmektedir.