Demir Hurda

Demir Hurda

Maden-Metal Hurda

Millet olarak da en çok dikkat etmemiz gereken hususlardan birisi de kesinlikle geri dönüşümdür. Özellikle Demir Hurda dönüşüm hizmetleri ile hem vatandaşlarımızda doğa bilincini oluşturabiliriz hem de ülke ekonomisine çok fazla katkıda bulunmuş olabiliriz.

Hurda çeşitlerini ele alırsak en çok dikkat etmemiz gereken çeşitlerden birisi de Maden ve Metal hurda çeşitleridir. Bunların arasında Demir Hurda, Çelik hurda, Alüminyum hurda, krom hurda ve kalay hurdayı sayabiliriz. Detaylı olarak inceleyecek olursak alüminyum talaş benzeri ürünlerdir ve hafiftir ve demir hurda ürününden daha pahalı olduğu için de kazancı her zaman daha yüksektir.

  • Başka maden-metal hurda tipleri nelerdir?
  • Sarı hurda veyahut pirinç hurdası
  • Bakır hurda
  • Çinko hurda
  • Sarı hurda radyatör hurda
  • Hurda kablo çeşitleri
  • Krom ve nikel hurdaları
  • Kurşun başka bir deyişle akü hurda
  • Zamak ne antimyon hurdaları
  • Demirli karışık cevher hurdaları sayılabilir.

Sektöre giriş yapmış olduğu günün ardından müşteri memnuniyetini ön tarafta tutmuş olan firmamız hurdacı hurda ücretleri ile ilgili her vakit eksper takımı ile müşterilerine görev vermektedir.
Müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde tutan payasdemirfiyatlari.com geniş müşteri portföyünü genişleterek sektörün önde gelen şirketleri arasında konumunu almayı başarmıştır ve başaracaktır. Doğaya ve insana duyduğu hürmet ve mesuliyet vasıtası ile de hurda geri dönüşümü ile ülke ekonomisine de katkı karşılamaktadır.

Hurda Demir Nasıl Geri Dönüştürülebilir?

Ilk olarak toplama aracıyla toplanır henüz sonra mıknatıs yardımı ile içindekibaşka maddeler ayıklanır.  Hurda Demirlerin geri kullanıma katılımı emeliyle makul kalıplara  fırınlarda eritmesayesinde dökülür.Daha ardından kalıplara dökülen demir sıvısı soğumaya bırakılır.Ve böylece Demirin Geri Dönüşümü gerçekleşmiş gerçekleşir.  Hurda kalitesine gelirsek en kalifiye ve maliyeti yüksek demir sırayla BONUS,Ilave olarak, MAKAS ve DKP hurdasıdır.

Hurda Demir Fiyatları her gün değişiklik göstermektedir son fiyat listesini sizler için paylaşıyoruz.

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir Fiyatı1,70 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatı1,70 TL/Kg
Toplama Hurda Fiyatı1,00 TL/Kg
Teneke Hurda Fiyatı0,50 TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatı1,30 TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatı1,28 TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatı1,40 TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatı1,70 TL/Kg
Tufal Hurdası Fiyatı0,04 TL/Kg

 

Yorumunuzu Yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir